alicia.cz

Volný čas, zábava, cestování…

Ochrana soukromí

Svůj blog píši v první řadě pro radost. Mou motivací není zisk z reklamy a ani se nesnažím překonat nějaké hranice návštěvnosti. Nemám tedy žádný důvod používat cookies či nějaké měřiče návštěvnosti. A protože na mé stránce nenajdete ani možnost komentovat vložené příspěvky či jiným způsobem vkládat jakýkoliv obsah, nemusím se starat ani o uchovávání jakýchkoliv údajů o návštěvnících, mezi něž patří třeba přihlašovací jméno a heslo. Nebo cokoliv jiného.

Na stránkách nejsou zobrazovány ani žádné reklamy. Nepotřebuji tudíž sledovat počty kliků či příchozích návštěvníků. Netvrdím, že se tento stav v budoucnosti nezmění. Říká se nikdy neříkej nikdy. Ale v současnosti a ani blízké budoucnosti se tak určitě nestane. Mým cílem je psát obsah na tento blog v první řadě pro radost. K tomu žádné údaje o svých čtenářích nepotřebuji. A už z principu nehodlám jakkoliv narušovat soukromí návštěvníků tohoto webu.

Protože systém nevytvářejí žádné záznamy o vašich aktivitách, nemusíte mít obavy o ochranu vašeho soukromí. Navíc co není zaznamenáváno, není možné ani následně poskytnout někomu dalšímu. Takže se rozhodně nemusíte bát, že by se data o vás snad dokonce dostala k nějaké třetí osobě. To se určitě nestane.